طراحی و سئو وب سایت

مزایای Info Prodigy چیست؟

Info Prodigy دوره جدیدی برای بازرگانان باسابقه اینترنت ، تیم گادفری و استفان کلیتون و مربی محصولات اطلاعاتی ، کیت اندرسون است. در مورد این برنامه هیاهوی زیادی وجود دارد – همانطور که در مورد راه اندازی بسیاری از محصولات بازاریابی اینترنتی رخ می دهد. این مقاله مزایا و معایب Info Prodigy را نشان می دهد. قبل از تصمیم به خرید آن را بخوانید.

مزایای معجزه اطلاعات:

یکی: دوره اطلاعات معجزه آسا کاملاً کامل است. این به هفت قسمت زیر تقسیم شده است که در صورت انتخاب شما را از ابتدا به سمت ایجاد ، بازاریابی و در نهایت فروش یک محصول اطلاعاتی سوق می دهد. این قطعات است:

  • قسمت 1 – چگونه طوفان فکری ایجاد کنیم و یک طاقچه زنده را کشف کنیم
  • قسمت 2 – توسعه محصول گام به گام – حتی اگر بودجه شما محدود باشد
  • قسمت 3 – نحوه بازاریابی محصول و نحوه افزایش فروش
  • قسمت 4 – دروازه های پرداخت خود را تنظیم کنید
  • قسمت 5 – چگونه می توان شرکت های وابسته را برای تبلیغ محصول خود جذب کرد
  • قسمت 6 – راه اندازی محصول – چه زمانی و چگونه این کار را انجام دهید
  • قسمت 7 – چگونه می توان کل کسب و کار خود را هنگامی که آماده هستید بفروشید

دو: دومین مزیت اصلی Info Prodigy این است که از ابتدا تا انتها کاملاً سازمان یافته است. به دلیل توالی منطقی ، مکانی عالی برای شروع افراد مبتدی است. همچنین برای کمک به بازاریاب های پیشرفته تر می توانید به سرعت به فیلم های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید و به فیلم ها و PDF ها بروید.

سه: سوم ، این دوره با بهترین پشتیبانی مشتری در دنیای بازاریابی اینترنتی ارائه می شود. شما می توانید یک انجمن فعال کاربر ، به علاوه پشتیبانی مشتری از طریق مسنجر و پشتیبانی شخصی از مشاوران باتجربه داشته باشید. این دوره محدود به تعدادی از شرکت کنندگان است که تیم پشتیبانی می تواند با آنها کنار بیاید.

چهار: این دوره به شما امکان دسترسی به برخی از ابزارهای بازاریابی آنلاین سلاح های مخفی استیو و تیم را می دهد.

پنج: سرانجام ، Info Prodigy با 60 روز ضمانت بازگشت پول بدون خطر پشتیبانی می شود. در بررسی این موضوع واقعاً چیزی برای از دست دادن ندارید.

معایب معجزه اطلاعات

من فقط دو نقص واقعی با این چرخه دیده ام و صادقانه بگویم که آنها خیلی جدی نیستند.

یکی: این دوره بسیار کامل است و حاوی اطلاعات زیادی است که برای کار کردن در آن نیاز به وقف و برنامه ریزی دارد. ارزشش را دارد اما شما مجبورید برخی کارها را انجام دهید.

دو: قیمت دوره برخی افراد را برمی گرداند. وقتی در نظر بگیرید ارزش بازاریابی اطلاعاتی یک میلیارد دلار در سال است ، قیمت بسیار مناسب به نظر می رسد.

این دوره آموزشی قدرتمند فقط برای یک هفته – 9 تا 16 آگوست در دسترس است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا